Teknoloji

Vektörel Bilişim Ile Yazılım Uzmanı Olun

Vektörel Bilişim ile Yazılım Uzmanı Olun

2004 yılında Ankara merkezli kurulan Vektörel Bilişim hem yüz yüze hem de online canlı sınıflarda eğitimler vererek Türkiye’nin en iyi bilişim eğitim merkezleri arasında yerini almıştır. Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden merkez, her geçen gün bilişim eğitimlerine bir yenisini eklemektedir. Birçok farklı alanda kurumsal ve bireysel eğitimler vererek kapsamlı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Bu doğrultuda eğitim sonrasında katılımcılarına hem ulusal hem de uluslararası sertifikalar vererek mesleki kariyerinize önemli katkılar sağlamaktadır.

Vektörel Bilişim bünyesinde alacağınız eğitimler hem yurt içi hem de yurt dışı kariyer hayatınızda büyük önem arz etmektedir. Bu eğitimlerin başında da yazılım eğitimi gelmektedir. Yazılım eğitimleri arasında .NET Yazılım Uzmanlığı Kursu, Java & Android Yazılım Kursu, Python Programlama Kursu, Web Tasarım Kursu, Cisco Kursu (CCNA Kursu), Microsoft Ağ ve Sistem Kursu, Linux Sistem Yönetimi Kursu, Linux Ağ ve Sistem Kursu, Mobil Yazılım Android Kursu, Swift Mobil Programlama Kursu, İleri C# 6.0 Eğitimi, Unity Oyun Programlama Kursu, C/C++ Programlama Kursu, Robotik Kodlama Eğitimi yer almaktadır. Tam öğrenme modeli uygulanan eğitim merkezimizde eğitimler video kaydına alınmakta ve bu şekilde tüm kursiyerlere sınırsız tekrar imkânı sunulmaktadır. Ayrıca eğitim sonunda kursiyerlerimiz talep ettiğinde ücretsiz bir şekilde tekrar aynı eğitimi alma imkânına sahip olmaktadırlar.

Vektörel Bilişim eğitim programlarını hazırlarken hem teknolojik gelişmeleri hem de kursiyerlerinin taleplerini göz önünde bulundurmaya dikkat etmektedir. Java & Android Yazılım Kursu başta olmak üzere diğer bilişim eğitimlerinde olduğu gibi yazılım alanında da Ankara’da en iyi eğitimi veren Vektörel Bilişim eğitim alanındaki 15 yılı aşkın tecrübesi ile sektörün parlayan eğitim kurumlarındandır.

Mezun kursiyerlerimiz kurumsal firmalarda istihdam şansı bulmakta ve kurumumuz referansı ile birçok mezun kursiyerimiz de sektörde aranılan, en çok tercih edilen yazılımcılar arasında yer almaktadır. Siz de yazılıma hevesli ve kendini bu alanda başarılı bir şekilde yetiştirmek düşüncesindeyseniz doğru adresin Vektörel Bilişim olduğunu bilmelisiniz. Kurumumuzda 150 saat olarak planlanan .NET Yazılım Uzmanlığı Kursu ile yazılım alanında kaliteli bir eğitim alabilir ve dolgun maaşlar ile ciddi anlamda tatmin edici gelirler elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.