Spor

Serenaya Özel Jest Yapıldı

Serenaya Özel Jest Yapıldı!

Serena Williams’ın ABD Açık’taki ilk tur galibiyeti sonuncusu gibiydi. 23.000 seyircinin tezahüratları ve koreografileri, reklam panolarında özel mesajlar, pelerin setleri ve olağanüstü maç sonrası röportajları ile tenis tarihinde bir geceydi. Bahis siteleri

ABD Açık, Grand Slam’in alışılmadık bir görüntüsüne tanık oldu. Emekli olmaya karar veren yaşayan kadın tenis efsanesi Serena Williams, son büyük etkinliğin açılış turunu Arthur Ashe Stadyumu’nda 23.000 kişilik bir seyirci kitlesi önünde oynadı.

Serena’ya İlgi Çok Büyük!

Serena Williams soyunma odasından çıktığı andan sahaya geldiği ana kadar sahadaki ekranlardan canlı olarak koridordaki ayak sesleri yayınlandı ve televizyonları milyonların aklındaydı. Amerikalı tenisçi, kuyruğu yere kadar uzanan yaldızlı siyah bir pelerinle sahaya çıktığında coşku neredeyse doruktaydı. O zamana kadar, adliye reklam panoları “Şimdiye Kadarki En Büyük” sözleriyle doluydu.

Bir tenis kortunda daha önce görülmeyen bir başka görüntü de tribünlerdi. Seyirciler ellerindeki kartonu havaya kaldırarak “Serena’yı seviyoruz” ifadesini yarattı ve koreografisini yaptı. Star Racket, seyircisi, oyuncu kadrosu, yayını ve kostümleri ile sadece ilk tur maçını değil, sahneye çıkan final maçını da izleyen Danka Kovinic’e karşı ilk tur maçına işte böyle bir ortamda başladı. Tribünlerde genellikle tezahüratlar duyulur. Serena bir servis attığında, teniste benzer durumlardaki gürültü, örneğin bir futbol maçında gol atarken olduğu gibi desibelden çok daha fazladır.

Karadağlı rakipleri karşısında ve yarın ikinci turda Estonya’nın Kontaveit’ine karşı 6-3’lük iki setlik galibiyetinin ardından olağanüstü bir gösteri olmaya devam etti. Maç sonunda sahadaki konuşması yaklaşık 10 dakika sürdü. Bir muhabirin sorusuna cevap veriyormuş gibi bağırarak düşüncelerine cevap veren bazı izleyiciler de oldu. Serena böylelikle son maçıyla beraber kortlara veda etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir