Rıdvan Dilmen yorumculuğu bıraktığını açıkladı: Tetikçileri ifşa edeceğim
Spor

Rıdvan Dilmen yorumculuğu bıraktığını açıkladı: Tetikçileri ifşa edeceğim

Uzun yıllardır NTV’de Türkiye futbolunu yorumlayan Rıdvan Dilmen, mesleği bıraktığını açıkladı. Dilmen, ayrılık mesajında, “Yakın bir zamanda; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve azmettiricilerini bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Rıdvan Dilmen yorumculuğu bıraktığını açıkladı: Tetikçileri ifşa edeceğim

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, sosyal medya hesabından paylaştığı açıklamayla yorumculuğu bıraktığını duyurdu.

“43 yıl önce lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk Futbol Ailesine; onurumla şerefimle, namusumla hizmet ettiğim Milli Futbolcu-Teknik Direktör-Futbol yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci bugün itibariyle sonlandırıyorum” diyen Dilmen, vicdanen çok rahat olduğunu belirtti.

Dilmen, hiçbir şahıs, camia ve kuruma saygısızlığı olmamasına rağmen son dönemde ‘organize bir şekilde hedef gösterildiğini’ ifade ederek, “Bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü iftiraları başkaları gibi Kabul etmem mümkün değildir. Şimdiye kadar olduğu gibi, rahmetli Babamın ve Annemin bana bıraktığı en anlamlı miras olan Dilmen soyadını Rabbim izin verdiği sürece onurumla taşımaya devam edeceğim” dedi.

Dilmen açıklamasını şu sözlerle noktaladı:

“Doğuş Grubu Sayın Başkan’ı Ferit Şahenk Bey’e ve NTV ailesine teşekkür ederim. Tüm izleyicilerimize minnettarım. Yakın bir zamanda; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve azmettiricilerini bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.”

Kaynak: merkezolur.com

Bir cevap yazın