Genel Kültür

Lamine Parkeleriniz Eska Floor Güvencesiyle Kapınızda

Lamine parke, iki katmandan oluşan zemin kaplama ürünüdür. Altta bulunan kontroplak üzerine ahşap kaplama yapılarak kullanıma sunulmaktadır. Üretim aşamasında oluşturulan yan oyuklar sayesinde pürüzsüz bir şekilde kurulum yapılabilmektedir. Kanallar üzerine güçlü yapıştırıcı ürünler uygulanarak döşeme yapılmaktadır. Marküteri parkeyi ülkeye getiren ilkler arasında bulunan eska floor, yenilikçi, profesyonellik becerisi ve teknik kadrosuyla gururla çalışmaktadır. 7/24 iletişim kurarak sipariş verebileceğiniz eskafloor.com sizlere mükemmeli sunmaktadır.

 Lamine Parke Nerelerde Kullanılır?

 Bütün yaşam alanlarında güvenle kullanılabilecek, sağlıklı ve muhteşem görsele sahip bir döşeme türüdür. lamine parke bulunduğu yerde zarif ve modern görsel alanlar olarak kullanılmaktadır. Alt katmanda kullanılan kontroplak zeminden ısıtma sistemine uygun, ses yalıtım aracı ve dayanıklılığı artırıcı unsur olarak kullanılmaktadır. Üst ahşap kaplama ise modern, şık ve geniş renk seçeneğiyle tercih nedeni olmaktadır. Endüstriyel ahşaplardan üretilerek nemden, küften etkilenmeyecek şekilde preslenerek adapte edilmektedir.

 Kullanılacağı alanın temiz ve pürüzsüz olması alınacak verimi ve görsel kalitesini artırmaktadır. Kullanıcılara geniş renk seçeneğiyle sunulan lamine parke güvenli, sağlıklı ve uygun fiyatlı ürün olarak satışta bulunmaktadır. Firma satışında bulunan yüksek kalite ürünler arasından lamine parke tercihinizi yaparak sipariş oluşturabilirsiniz. Uygun fiyata sahip olacağınız lamine parkenizi bütün yaşam alanlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Gönlünüzce ahşabın doğal dokuları ve renkleri arasından seçim yapabilir, uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

 Neden Eska Floor?

 Eska floor, uzun yılların deneyimiyle profesyonel çözümler üreterek müşterilerine özel ürünler sunmaktadır. Faaliyetlerini markuteri parke, lamine parke, laminant parke, macar ve balıksırtı parke satışı yaparak sürdürmektedir. Uzun yıllar sektörde var olmanın verdiği güvenle dördüncü nesil olarak çalışmalarına devam etmektedir. Markuteri parkeyi Türkiye’ye kazandıran ilk firma olarak bilinmektedir. Uygun fiyata muhteşem ürünler kazandıran eska floor, sektörde farkını yansıtmaktadır.

 Lamine parke üretiminde ahşap plaka preslemede ve kurulum aşamasında organik tutkal kullanılarak doğa dostu zeminler kazandırılabilmektedir. Doğal ahşap özelliklerini taşıyan, renk ve doku özellikleri korunarak üretilen lamine parke ihtiyaçlarınızı eskafloor.com adresinden temin edebilirsiniz. Sitede bulunan muhteşem örnekleri görerek tercihinizi kolaylaştırabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede eskafloor.com güvencesiyle adresinize teslim edilebilmektedir.

Bir yanıt yazın