Genel Kültür

Antalya Da Uyuşturucu Operasyonu

Antalya da Uyuşturucu Operasyonu

Antalya’nın Elmalı bölgesinde polis almış olduğu ihbar üzerine uyuşturucu operasyonu düzenledi. Operasyonlar özellikle Alanya bölgesine yayılmış durumdadır. Antalya haber kapsamında kişiler en güvenilir haber kaynaklarından yararlanmış olacaklar. Kişilere özel olanaklar dahilinde habercilik hizmetleri sunan Antalya haber sizlere en doğruyu sunmayı başarıyor.

Uyuşturucu operasyonları kapsamında özel Alman köpekleriyle operasyonlar gerçekleştiriliyor. Uyuşturucu operasyonları kapsamında polis teyakkuza geçti. MİT tarafından özel operasyon kapsamında yerleri belirtilen iki tır Alanya- Adana yolu üzerinde durduruldu. Adana yolu üzerinde durdurulan kamyonlar özel uyuşturucu köpekleri tarafından arandı. Uyuşturucu operasyonu kapsamında 100 tona yakın esrar ve kokain ele geçirildi. Antalya merkezde düzenlenen operasyonlarda 10 kişi gözaltına alındı.

Antalya’da Operasyonlar Devam Ediyor!

Antalya son dakika haberleri kapsamında uyuşturucu operasyonları bölgede tam gaz devam ediyor. Özel timler tarafından desteklenen operasyonların kapsam alanına genişletiyor. Alanya- Adana ve Antalya merkez üzerinde gerçekleştirilen operasyonların her geçen gün daha fazla genişlemesi bekleniyor. Antalya operasyonları kapsamında genişletilen operasyonların Akdeniz bölgesi civarına genişlemesi bekleniyor. Antalya bölgesinde yapılan operasyonlarla her geçen gün bölgede istikrar sağlanıyor. Özel hareket polislerinin katıldığı operasyonlarla yapılan uyuşturucu operasyonlarında 35 kişi daha göz atlına alındı. Göz altına alınan kişiler arasında 12 tanede kadın bulunuyor. Antalya merkezde düzenlenen operasyonlarda her geçen gün daha fazla kişi göz altı yaşanıyor. Antalya emniyeti bölgedeki asayişi sağladığını dile getirdi.

Operasyonlar Genişleyecek!

Antalya bölgesinde yaşanacak olan operasyon bölgesinin genişletileceği yönünde Antalya emniyeti tarafından bazı istihbarat haberleri gelmeye devam ediyor. Operasyon sahası genişleyecek, böylelikle uyuşturucu tacirlerine devlet göz açtırmayacak. Antalya Emniyet Müdürlüğü yapmış olduğu operasyonlarda 100 tona yakın eroin ve kokain ele geçirdiklerini belirtti. Aynı zamanda operasyonlarda birçok ruhsatsız silah ve yüklü miktarda nakit parada ele geçirildi. Operasyonlar her geçen gün daha fazla genişletiyor ve böylelikle kişiler ayrıcalıklı bir hizmet olanağından yararlanıyor ve bölgedeki asayiş genişliyor. Asayişin genişlemesiyle beraber operasyon sahası genişletiliyor. 100 tona yakın uyuşturucunun ele geçirilmesiyle beraber uyuşturucu tacirlerine büyük darbe vuruldu. Operasyonların genişletileceği bölgeler genişleyecekler!

Bir cevap yazın